Fiziskā apsardze


Apsardzes firma nodrošina fiziskās apsardzes pakalpojumus uzņēmumiem, kuriem vajadzīgi individuāli pielāgoti apsardzes pakalpojumi ar atbilstoši to biznesam nepieciešamo drošības pakāpi.

Fiziskās apsardzes pakalpojumus veic apsardzes firmas norīkoti darbinieki, kuri atrodas objektos un izpilda ar klientu saskaņotas darbības, uzraudzības un kontroles procedūras.

Uzņēmumam Secure Solutions Latvia ir fiziskās apsardzes licence. Fiziskajā apsardzē tiek nodarbināti vairāk kā 300 apsardzes darbinieki.

Apsardzes uzņēmums sniedz pakalpojumus plaša spektra organizācijām – ražošanas uzņēmumiem, veikaliem un lielveikaliem, tirdzniecības centriem, loģistikas centriem un noliktavām, biroju centriem, IT uzņēmumiem, valsts iestādēm. Tiek piedāvāti individuāli klientu biznesam pielāgoti apsardzes pakalpojumi.

Fiziskās apsardzes pakalpojumi var tikt realizēti kopā ar patrulēšanu, attālinātu video novērošanu, dažāda veida drošības sistēmu uzstādīšanu, veicot arī to apkalpošanu. Apsardzes pakalpojumi tiek piedāvāti atkarībā no klienta specifikas un to vajadzībām.

Tirdzniecības centriem // Veikaliem // Biroju ēkām // Ražotnēm un loģistikas centriem //

Secure Solutions Latvia SIA

Reģ. Nr. 40103688323
PVN Nr. LV40103688323
Juridiskā adrese: Dzelzavas iela 117, Rīga, LV-1021
E-pasts: info@secure-latvia.lv
Tālr.: +371 67 277 288